Dovolujeme si Vám nabídnout spolupráci na vybudování fotovoltaické elektrárny na střeše Vaší nemovitosti včetně vyřízení dotace 60–80%.

O dotaci

Vypsaná dotace je ve výši 300 000 – 100 000 000 korun. Dotovaná část projektu se odvíjí podle velikosti podniku: malý podnik 80 %, střední 70 %, velký 60 %. FVE musí být umístěna buď na střeše, nebo na stěně objektu.

O FVE

FVE se hodí na jakýkoli typ střechy se sklonem 5–40° s orientací na jihovýchod až jihozápad. Panely jsou zcela bezúdržbové. Případné přebytky výroby energie vykoupíme. Vlastní FVE je také zajištěním proti zvýšení cen elektřiny v budoucnosti – Vámi vyrobenou elektřinu Vám již nikdo nezdraží.

Nabízíme také řešení s akumulací energie do baterií pro vyšší účinnost a energetickou soběstačnost podniku.

O nás

Na energetickém trhu jsme již od roku 2005, naše služby využívá přes 6000 zákazníků, a to zejména v oblasti dodávek elektrické energie a plynu či servisní a revizní činnosti. FVE provozujeme od roku 2009 a máme v tomto oboru rozsáhlé zkušenosti.

Postup v případě zájmu

FVE pro Vás uděláme na klíč, montáž solárních panelů a veškerou byrokracii spojenou s vyřízením žádosti uděláme za Vás. Zdarma provedeme kalkulaci vhodného instalovaného výkonu solárních panelů a akumulátoru a připravíme technickou specifikaci – navštívíme Vás společně s technikem pro obhlédnutí střechy. Vyřídíme vše potřebné pro získání dotace, Vám pak jen peníze přijdou na účet. Na FVE garantujeme záruku 25 let na výkon panelů, 8 let na mechanické části a střídače.

Zpět na články